Βαθμολογία Α τριμήνου

Δεκ 202017

Aγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου θα σταλούν οι βαθμολογίες των μαθητών για το Α΄ τρίμηνο του σχολικού έτους, για τους μαθητές της Γ, Δ, Ε και Στ τάξης.

Η αποστολή θα γίνει μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου (email) ενώ η έντυπη βαθμολογία θα δοθεί με την επιστροφή στο σχολείο.

Στους μαθητές των Α και Β τάξεων δε δίνονται βαθμοί, αλλά γίνεται ενημέρωση για την πρόοδό τους από τις δασκάλες τους είτε τηλεφωνικά είτε μέσω τηλεδιάσκεψης.

Αν δεν λάβετε σχετικό e-mail λόγω υπερφόρτωσης δικτύου, παρακαλώ να επικοινωνήσετε με τη διεύθυνση του σχολείου.

από κάτω από: Ανακοινώσεις, Το σχολείο μας| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Βαθμολογία Α τριμήνου

25/4/1850: Ο Πάουλ Γιούλιους φον Ρόιτερ, ιδρυτής του πρακτορείου ειδήσεων Reuters, χρησιμοποιεί 40 περιστέρια για να μεταφέρει στους πελάτες του το κλείσιμο των τιμών του χρηματιστηρίου.