ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ 2020-2021

Συγγραφέας: 36ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ | Κατηγορία Χωρίς κατηγορία | , στις 13-09-2020

Αγαπητοί γονείς σας καλωσορίζουμε  και σας ευχόμαστε να περάσουμε μια όμορφη και δημιουργική σχολική χρονιά.Ζητάμε τη συνεργασία  και την βοήθειά σας ώστε ακολουθώντας τις οδηγίες των εδικών επιστημόνων να είμαστε όλοι ασφαλείς.Εμείς από την πλευρά μας θα κάνουμε ότι καλύτερο  μπορούμε.

Καλή σχολική χρονιά με υγεία!!!

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο αγιασμός για την έναρξη του νέου σχολικού έτους θα γίνει τη Δευτέρα 14/9/2020, στις 11:00 π.μ.μαζί με το Δημοτικό σχολείο.

Για την αποφυγή συνωστισμού κάθε παιδί θα συνοδεύεται από ένα μόνο γονέα  μέχρι την είσοδο του Δημοτικού απ’όπου θα το παραλαμβάνει η νηπιαγωγός.Μετά το τέλος του Αγιασμού θα παραλάβετε το παιδί σας και κάποιες οδηγίες για τη λειτουργία του Νηπιαγωγείου από το ίδιο σημείο.

Η χρήση μάσκας και η τήρηση αποστάσεων είναι υποχρεωτική.

ΟΙ ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΙ

ΟΔΗΓΙΕΣ  ΓΙΑ ΓΟΝΕΙΣ  ΕΔΩ