Παράδοση βαθμολογίας Β΄ τριμήνου

Αγαπητοί γονείς

VathmoiΣας γνωστοποιούμε ότι η ενημέρωσή σας για την πρόοδο αλλά και τη συμπεριφορά των μαθητών (Α΄ – Β΄ τάξεις) καθώς και η παράδοση της βαθμολογίας του Β΄ τριμήνου για τις τάξεις  Γ΄- Δ΄- Ε΄- ΣΤ΄ θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 22/03/2023 στις 13:20 (στο σχόλασμα) στις τάξεις.

Επισημαίνουμε ότι η παραμονή των μαθητών στον χώρο του σχολείου μετά τις 13:15 (ώρα ολοκλήρωσης του πρωινού προγράμματος και της ευθύνης των εφημερευόντων εκπαιδευτικών) μπορεί να γίνεται με αποκλειστική ευθύνη των γονέων όσον αφορά στην εποπτεία τους.

Το Ολοήμερο την ημέρα εκείνη θα λειτουργήσει κανονικά.

Αν κάποιος γονέας/κηδεμόνας επιθυμεί για την ημέρα εκείνη βεβαίωση για λήψη γονικής άδειας παρακαλείται να στείλει e-mail στο σχολείο αναφέροντας το ονοματεπώνυμο και την τάξη του μαθητή καθώς και σε ποιον/α αφορά η βεβαίωση (πατέρα – μητέρα).

Copyright © 2023. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.