Φοίτηση μαθητών ΣΤ τάξης στο Γυμνάσιο για το σχολικό έτος 2022 – 2023

Αγαπητοί γονείς

.jpgΣύμφωνα με την εγκύκλιο της Διεύθυνσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Γ΄ Αθήνας θα πρέπει με e-mail να επικαιροποιήσετε έως την Τετάρτη 1/12/2021 την ισχύουσα διεύθυνση κατοικίας σας, αναφέροντας το ονοματεπώνυμο του μαθητή και τη διεύθυνση κατοικίας σας.
Σε περίπτωση που η διεύθυνση κατοικίας σας είναι διαφορετική από τη διεύθυνση που δηλώθηκε κατά την εγγραφή του παιδιού στην Α΄ τάξη παρακαλούμε να προσκομίσετε στο σχολείο (ή να στείλετε σκαναρισμένο σχετικό αποδεικτικό διεύθυνσης κατοικίας) όπως εκκαθαριστικό σημείωμα με σβησμένα τα σχετικά ποσά ή λογαριασμό ρεύματος, νερού κλπ.
Επίσης σε περίπτωση που κάποιος αδελφός/ή φοιτά φέτος στην Α΄ ή στη Β΄ Γυμνασίου παρακαλούμε να μας σημειώσετε στο e-mail το ονοματεπώνυμο του παιδιού, το Γυμνάσιο και την τάξη φοίτησής του, ώστε τα παιδιά (αδέλφια) να φοιτήσουν μαζί.

Copyright © 2021. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.