Οδηγίες για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι, στο πλαίσιο της ΚΥΑ για την πρόληψη της διασποράς του νέου κορωνοϊού COVID-19 στις σχολικές μονάδες και την κοινότητα

Σε εκτέλεση σχετικής εντολής της πολιτικής ηγεσίας για ενημέρωση όλης της εκπαιδευτικής κοινότητας του σχολείου (μαθητές – γονείς – εκπαιδευτικοί) με κάθε πρόσφορο τρόπο (άμεση ανάρτηση στην ιστοσελίδα του σχολείου  και αποστολή με μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου της εν λόγω οδηγίας στους γονείς) έχοντας ως στόχο τη λήψη όλων των απαραίτητων μέτρων για την πρόληψη κατά της διασποράς του νέου κορωνοϊού COVID-19 σας κοινοποιούμε σχετικές οδηγίες του ΕΟΔΥ για παραμονή παιδιών και εφήβων στο σπίτι για λόγους αποφυγής διάδοσης της νόσου.

Copyright © 2020. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.