Ενημέρωση για τη δυνατότητα λήψης βεβαιώσεων φοίτησης μαθητών του σχολείου μας

Σύμφωνα με την έως τώρα (11/3/2020) ενημέρωση που έχουμε από τους Προϊσταμένους μας το σχολείο (για τις ημέρες που δε γίνονται μαθήματα) θα πρέπει να έχει τη δυνατότητα να σας παρέχει έγγραφα (βεβαιώσεις) φοίτησης και οποιοδήποτε άλλο αποδεικτικό έγγραφο φοίτησης του/των παιδιού/ών σας στο σχολείο προκειμένου με τη σειρά σας να τύχετε των αδειών από την εργασία σας σύμφωνα με τις ανακοινώσεις των αρχών.
Για τον λόγο αυτό μπορείτε να επικοινωνείτε με το σχολείο με τους ακόλουθους τρόπους :
1) Κατά προτεραιότητα για λόγους αποφυγής διάδοσης του ιού, με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο (36dimperisteriou@gmail.com όλο το 24ωρο) μέσω του οποίου θα υποβάλετε το αίτημα για τη βεβαίωση η οποία είτε θα σας αποστέλλεται ηλεκτρονικά (στο mail που μας έχετε δηλώσει ή σε οποιοδήποτε άλλο) με ηλεκτρονική υπογραφή είτε θα σας παραδίδεται με τη φυσική παρουσία σας στο σχολείο.
2) Τηλεφωνικά στο 2105716958 καθημερινά (08:00 – 14:00). Μετά την τηλεφωνική επικοινωνία σε συνεννόηση πάντοτε με τη Διευθύντρια του σχολείου θα υποβάλετε το αίτημα για τη βεβαίωση  η οποία θα σας αποστέλλεται  με τους ανωτέρω τρόπους (έντυπα ή ηλεκτρονικά).

Copyright © 2020. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.