Bazaar καινούριων και ελαφρώς μεταχειρισμένων βιβλίων από τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας !

Μια όμορφη ιδέα των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης και του δασκάλου τους υλοποιήθηκε σε συνεργασία με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας. Συγκεκριμένα οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης συγκέντρωσαν καινούρια και ελαφρώς μεταχειρισμένα βιβλία και τα πούλησαν σε πολύ χαμηλές τιμές με στόχο την ενίσχυση του σχολείου μας. Το Bazzar των βιβλίων πραγματοποιήθηκε το χρονικό διάστημα από τη Δευτέρα 5 Φεβρουαρίου έως και το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου 2018 με μεγάλη επιτυχία ! Ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας για τη στήριξη που παρείχε στην όμορφη αυτή πρωτοβουλία.