Καλώς ήρθατε

ΗΡΘΑΤΕ

Αγαπητοί επισκέπτες, γονείς & κηδεμόνες,

Σας καλωσορίζουμε στο νέο ιστολόγιο του σχολείου μας που στόχο έχει να σας ενημερώνει έγκαιρα και άμεσα.

Θα έχετε τη δυνατότητα να περιηγηθείτε μέσα από τις σελίδες του ιστολογίου μας για περισσότερες χρήσιμες πληροφορίες, ανακοινώσεις και νέα του σχολείου μας.

Επιπλέον, θα ενημερωθείτε σχετικά με τις εκπαιδευτικούς που στελεχώνουν το σχολείο μας  κάθε διδακτικό έτος, την προσβασιμότητα σε αυτό,  τρόπους επικοινωνίας μαζί μας καθώς και τον κανονισμό λειτουργίας του σχολείου μας.

Κύριο μέλημά μας είναι τόσο οι γονείς των οποίων τα παιδιά φοιτούν ήδη στη σχολική μας μονάδα, όσο και οι γονείς των παιδιών που πρόκειται να φοιτήσουν στο νηπιαγωγείο μας να είναι διαρκώς ενήμεροι για όλες τις σχολικές δράσεις.

Σύσσωμο το εκπαιδευτικό προσωπικό του 33ου Νηπιαγωγείου Αχαρνών βρίσκεται στη διάθεση σας διασφαλίζοντας για κάθε μαθητή & μαθήτρια μας να έχει ένα όμορφο ξεκίνημα κατά την έναρξη της σχολικής τους ζώης στο ταξίδι προς τη γνώση!

Η  Προϊσταμένη

Βιργινία Μάνεση!