Ευχαριστούμε θερμά την Αστυνομική Διεύθυνση Πειραιά και τους αστυνομικούς που επισκέφτηκαν το σχολείο μας! Όλοι οι μαθητές μας ενημερώθηκαν για θέματα που αφορούν την ασφάλεια και για το πόσο σημαντικό είναι το έργο της ελληνικής Αστυνομίας . Όλες οι ερωτήσεις των μαθητών μας απαντήθηκαν με μεγάλη υπομονή και πολλή αγάπη από τους αστυνομικούς.
Σας ευχαριστούμε πολύ!
Ο διευθυντής
Ο σύλλογος διδασκόντων