Ετικέτα ποιότητας για το έργο “Η παρέα των ζωγράφων η παλέτα των χρωμάτων”

Με μεγάλη χαρά και συγκίνηση υποδεχτήκαμε την Ετικέτα ποιότητας για το έργο “Η παρέα των ζωγράφων η παλέτα των χρωμάτων” που υλοποιήθηκε την περσινή σχολική χρονιά. Ευχαριστούμε πολύ τις ιδρύτριες Άννα Φανουργιάκη  και Σταματία Γερονάτσιου  για την ευκαιρία που μας έδωσαν να συμμετέχουμε και να συνεργαστούμε και με εκπαιδευτικούς από όλη την Ελλάδα,  σε αυτό το όμορφο  και χρωματιστό ταξίδι παρέα  με ζωγράφους.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ και πολλά συγχαρητήρια αξίζουν επίσης τα παιδιά όλων των σχολείων του προγράμματος και ιδιαιτέρως τα παιδιά του 32ου Νηπιαγωγείου Ευόσμου, οι μικροί υπέροχοι  μαθητές μας, για όλα αυτά τα σπουδαία που κατάφεραν αλλά και οι γονείς για την άψογη συνεργασία,  που μέσα στις δύσκολες συνθήκες  μας βοήθησαν να συνεχίσουμε και να ολοκληρώσουμε αυτό το έργο στα πλαίσια της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης.

Π Ο Λ Λ Α   Σ Υ Γ Χ Α Ρ Η Τ Η Ρ Ι Α   Σ Ε  Ο Λ Ο Υ Σ!!!

Κατηγορίες: ETWINNING, Η παρέα των ζωγράφων η παλέτα των χρωμάτων. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.