Εξ’ αποστάσεως εκπαίδευση

Αγαπητοί γονείς και μαθητές. Στο πλαίσιο της εξ’ αποστάσεως εκπαίδευσης, ενημερώνουμε ότι οι σύνδεσμοι και το πρόγραμμα των ζωντανών διαδικτυακών μαθημάτων μέσω της πλατφόρμας τηλεδιασκέψεων webex (webex.sch.gr), θα ανακοινωθούν στα ψηφιακά τμήματα της πλατφόρμας διαχείρισης μάθησης e-me (e-me.edu.gr). Παρακαλούμε να παρακολουθείτε τον παρόν ιστότοπο, τον τοίχο αναρτήσεων της e-me, καθώς και το webmail (webmail.sch.gr) των μαθητικών λογαριασμών, αφού θα αναρτώνται ή θα αποστέλλονται ενημερώσεις και υλικό τόσο από το σχολείο, όσο και από τους εκπαιδευτικούς των τμημάτων. Πληροφορίες για την χρήση των εργαλείων εξ’ αποστάσεως εκπαίδευσης, μπορείτε να προσπελάσετε στους συνδέσμους που ακολουθούν. Ευχόμαστε σε όλους υγεία, ευημερία και καλή δύναμη.

Χρήση webmail

Χρήση e-me για μαθητές