ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

Α.  Ο εορτασμός της 25ης Μαρτίου θα πραγματοποιηθεί  στις 24-3-2016, ημέρα Πέμπτη και ώρα 9.00 έως 10.30 .  Μετά τη λήξη της γιορτής οι μαθητές θα αποχωρήσουν με ευθύνη των γονέων .

Την ημέρα αυτή δεν θα λειτουργήσει το ολοήμερο πρόγραμμα.

Β.  Βαθμοί – Ενημέρωση φοίτησης:  Πέμπτη 24-3-2016 μετά τη λήξη της γιορτής  και από ώρα 10.45-11.30. Συγκεκριμένα:

• Στις  τάξεις  Γ΄, Δ΄, Ε΄ και  ΣΤ΄  θα δοθούν οι  βαθμοί   Β΄ τριμήνου και θα γίνει σχετική ενημέρωση από τους εκπ/κούς για τη φοίτηση και επίδοση των μαθητών .
  • Στις τάξεις Α΄ και  Β΄ θα γίνει από τους εκπ/κούς  προφορική ενημέρωση για τη φοίτηση και επίδοση των μαθητών κατά το Β΄ τρίμηνο .

Για ενημέρωση σχετικά με τη φοίτηση των παιδιών τους  οι γονείς πρέπει να αξιοποιούν την ώρα και ημέρα, που ο εκπ/κός έχει καθορίσει από την αρχή του σχολικού έτους.

ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ