Διαδικτυακή συνάντηση «Επιστημονική υποστήριξη εκπαιδευτικών Θεατρικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.): Η Θεατρική Αγωγή την εποχή του covid 19, δια ζώσης και εξ αποστάσεως»

Η ΣEE Θεατρικής Αγωγής Παναγιώτα (Νάγια) Μποέμη προσκαλεί τους /τις εκπαιδευτικούς θεατρικής αγωγής επιστημονικής της ευθύνης, των Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.), αρμοδιότητας 2ου ΠΕ.Κ.Ε.Σ. Νοτίου Αιγαίου, Δ.Π.Ε. και Δ.Δ.Ε. Δωδεκανήσου, με θέμα «Επιστημονική υποστήριξη εκπαιδευτικών Θεατρικής Αγωγής Σχολικών Μονάδων Ειδικής Αγωγής και Εκπαίδευσης (Σ.Μ.Ε.Α.Ε.): Η Θεατρική Αγωγή την εποχή του covid 19, δια ζώσης και εξ αποστάσεως», την Παρασκευή 04/12/2020, ώρες 18.00-19.30.

Η πρόσκληση με όλες τις πληροφορίες εδώ

Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Πρόσκληση και χαρακτηρίσθηκε , . Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.