“Ευχαριστίες”

Η εκπαιδευτικός, οι μαθητές και οι γονείς του 2ου Νηπιαγωγείου Βραχναιίκων, ευχαριστούν θερμά το Διοιηκητικό Συμβούλιο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων Νηπιαγωγείων και Δημοτικού Σχολείου Βραχναιίκων, για τη άψογη συνεργασία και την συνεχής στήριξη στις ανάγκες του σχολείου μας . Κατά το σχολικό έτος 2019-2020 βοήθησε στα παρακάτω:

1. Πλύσιμο της μοκέτας του σχολείου μας.

2.  Κατασκευή  μιας  ξύλινης ντουλάπας και ενός ερμαρίου , απαραίτητα για την κάλυψη αναγκών αποθήκευσης.

3. Αγορά  αντισηπτικού χεριών.

Ευχαριστούμε την μητέρα νηπίου του σχολείου μας , για την δημιουργία και αναπαραγωγή  DVD από την χριστουγεννιάτικη γιορτή μας.  : :-P

Ευχαριστούμε όλους τους γονείς που προσπάθησαν και βοήθησαν όσο μπορούσαν   στην   εφαρμογή της σύγχρονης και ασύγχρονης εκπαίδευσης  , όταν  τα σχολεία ήταν κλειστά λόγω της εξάπλωσης του κορονωϊού και κράτησαν   τα παιδιά τους μια επαφή με το σχολείο τους.