Εορτασμός 28η Οκτ.

Τηλ. 22733 50486

Σάμος, 21/10/2010

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η επιτροπή γονέων του 2ου Νηπιαγωγείου Σάμου σας ενημερώνει ότι στα πλαίσια της εκδήλωσης για τον εορτασμό της εθνική επετείου 28η Οκτωβρίου  θα πραγματοποιηθεί σύντομη ενημέρωση για τις δραστηριότητες ίδρυσης συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας, καθώς και για τις ενέργειες της Επιτροπής Γονέων για την επίλυση πρόσφατων προβλημάτων.

Στα πλαίσια λειτουργίας του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, και όπως προβλέπεται από το υπο-σύνταξη κατασταστικό αλλά και με ομόφωνη απόφαση της Επιτροπής Γονέων, παρακαλείστε να καταβάλετε ετήσια συνδρομή 10 €. Το ποσό αυτό μπορεί να καταβληθεί πριν την έναρξη της σχολικής εορτής την Τετάρτη στις 27/10/2010. Για την καταβολή του θα λαμβάνετε υποχρεωτικά απόδειξη πληρωμής από τον Ταμία του συλλόγου, κ. Ράνια Παπαγεωργίου. Το συνολικό ποσό της συνδρομής (που θα διατηρείται σε λογαριασμό τραπέζης με την επωνυμία του συλλόγου) θα αξιοποιηθεί από τον σύλλογο για ανάγκες του σχολείου (ζημιές, καθαριότητα, κλπ) που δεν χρηματοδοτούνται από επίσημο ή άλλο φορέα και ενδεχομένως για εκδηλώσεις που θα προγραμματιστούν από μελλοντική Γενική Συνέλευση.

Με εκτίμηση,

Η Επιτροπή Γονέων