Eπαναλειτουργία σχολείων

Τα σχολεία ξεκινούν πάλι την Δευτέρα 11/01/21!
Μικροί μας μαθητές ανυπομονούμε να σας ανταμώσουμε ξανά!! Κάποιοι από εσάς χαίρεστε που θα δείτε τους φίλους σας και κάποιοι αγχώνεστε που θα φύγετε από τη ζεστασιά του σπιτιού σας!!
Είναι λογικό όλοι μας αισθανόμαστε περίεργα δεν υπάρχει σωστό και λάθος.Σιγά σιγά θα βρούμε πάλι όλοι τους ρυθμούς μας.
Ξέρουμε πως όλοι το διάστημα αυτό κοιμόσασταν λίγο αργότερα από ότι συνήθως. Για να ξαναμπούμε σε πρόγραμμα αρκεί το σαββατοκύριακο να ξυπνήσουμε λίγο νωρίτερα!!!
Θα σας δούμε την Δευτέρα μικράκια μας χωρίς κάμερες και μικρόφωνα. Όμως θα φοράμε όλοι τις μάσκες μας και θα αλλάξουμε λιγάκι την ώρα προσέλευσης και αποχώρησης του κάθε τμήματος ώστε να αποφευχθεί ο συνωστισμός και θα πρέπει αυτό να το τηρήσουν οι μεγάλοι για την ασφάλεια όλων μας.

Το τμήμα της κας Μίνας, της κας Ιωάννας και της κας Χριστίνας θα προσέρχονται αυστηρά στις 08.15 και θα αποχωρούν στις 12.50.

Το τμήμα της κας Μαριάννας και της κας Γεωργίας θα προσέρχονται στις 08.30 και θα αποχωρούν στις 13.00.

Η ώρα αποχώρησης από το ολοήμερο και η ώρα προσέλευσης για την πρωινή ζώνη παραμένουν όπως είχαν.

Παρακαλούμε τα παιδάκια να έχουν και τα παντοφλάκια τους την Δευτέρα.