nq1L9 Ci

Καλοκαιρινή γιορτή για τη λήξη των μαθημάτων “Σαν παλιό σινεμά”-Καλό καλοκαίρι!

Μια πολύ όμορφη και δημιουργική σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της!

Μαθητές/τριες, εκπαιδευτικοί, γονείς/κηδεμόνες, σας ευχόμαστε “καλό καλοκαίρι”, με τη γιορτή για την λήξη της σχολικής χρονιάς με τίτλο “Σαν παλιό σινεμά”, που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 13 Ιουνίου!

Καλή πρόοδο στους απόφοιτους μαθητές και μαθήτριές μας που ανοίγουν φτερά για το Δημοτικό σχολείο! Ολόψυχα τους ευχόμαστε υγεία, αγάπη και τύχη!

Ευχαριστούμε θερμά τον σεβάσμιο Πατέρα Βασίλειο, την Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Φωκίδας κ. Αμαλία Παπαϊωάννου, την Σύμβουλο Εκπαίδευσης Προσχολικής Αγωγής Νομών Φωκίδας και Φθιώτιδας κ. Μαρία Σταθούλη, οι οποίοι τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση, καθώς και όλους τους γονείς/κηδεμόνες που παρευρέθηκαν για να χαρούν τα παιδιά μας!

ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!

κ. Ελένη    κ. Ελένη     κ. Όλγα    κ. Αγγελική    κ. Μαρία

lk4 htO    DSC 3312  DSC 3319  DSC 3324   DSC 3328   DSC 3332   DSC 3337   DSC 3340    DSC 3623   DSC 3827   DSC 3975   DSC 4265    DSC 4269   DSC 4289   DSC 4294

LVmVAY1l     dj t8Kvw       XyV MeUC