Μια πολύ όμορφη και δημιουργική σχολική χρονιά έφτασε στο τέλος της!
Μαθητές/τριες, εκπαιδευτικοί, γονείς/κηδεμόνες, σας ευχόμαστε “καλό καλοκαίρι”, με τη γιορτή για την λήξη της σχολικής χρονιάς με τίτλο “Σαν παλιό σινεμά”, που πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη 13 Ιουνίου!
Καλή πρόοδο στους απόφοιτους μαθητές και μαθήτριές μας που ανοίγουν φτερά για το Δημοτικό σχολείο! Ολόψυχα τους ευχόμαστε υγεία, αγάπη και τύχη!
Ευχαριστούμε θερμά τον σεβάσμιο Πατέρα Βασίλειο, την Διευθύντρια Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Φωκίδας κ. Αμαλία Παπαϊωάννου, την Σύμβουλο Εκπαίδευσης Προσχολικής Αγωγής Νομών Φωκίδας και Φθιώτιδας κ. Μαρία Σταθούλη, οι οποίοι τίμησαν με την παρουσία τους την εκδήλωση, καθώς και όλους τους γονείς/κηδεμόνες που παρευρέθηκαν για να χαρούν τα παιδιά μας!
ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ!
κ. Ελένη κ. Ελένη κ. Όλγα κ. Αγγελική κ. Μαρία