eTwinning School Label 2021-2022

Ήρθε σήμερα και μας γέμισε χαρά και περηφάνια!
Το νηπιαγωγείο μας για μια ακόμη φορά βραβεύτηκε ως
#eTwSchools για το 2021-2022.
H Ετικέτα Σχολείου eTwinning απονεμήθηκε σε 2.935 σχολεία της Ευρώπης, 77 από τα οποία είναι Ελληνικά.
Το 2ο Νηπιαγωγείο Αλιάρτου είναι το μοναδικό στη Βοιωτία!!!!

Το Νηπιαγωγείο μας, συνεχίζει την επιτυχημένη πορεία του στη Δράση eTwinning,
συμμετέχει σε καινοτόμα έργα, συνεργάζεται με Ευρωπαϊκά σχολεία ανταλλάσσοντας ιδέες και παιδαγωγικές προσεγγίσεις, προωθεί θέματα όπως η ψηφιακή πρακτική,
η ασφάλεια στο διαδίκτυο κ.α
Το eTwinning θα ήθελε να συγχαρεί τα 2935 σχολεία που τιμήθηκαν με την Ετικέτα Σχολείου eTwinning 2021-2022.

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι 2935 σχολεία τιμήθηκαν με την Ετικέτα Σχολείου eTwinning μετά από μια διαδικασία αίτησης δύο φάσεων.

Τα σχολεία που τιμήθηκαν με τον τίτλο αυτόν είναι πρωτοπόρα και αναγνωρίζονται ως ηγέτες σε τομείς όπως τους εξής:

Αυτό δεν αποτελεί απλά την αναγνώριση της προσωπικής επιτυχίας επιμέρους εκπαιδευτικών του σχολείου, αλλά και αναγνώριση των εξαιρετικών επιτευγμάτων ολόκληρης της ομάδας του eTwinning.

Πατήστε εδώ για να δείτε ολόκληρη τη λίστα των βραβευθέντων σχολείων.

Συγχαρητήρια στα μαθητούδια μας!!! Μαζί τα καταφέραμε!!!!