Εγκαίνια

Εγκαινιάστηκε   την Δευτέρα 31 Μαρτίου 2014    απο τον Δήμαρχο Μαλεβιζίου   η καινούρια  αίθουσα του Νηπιαγωγείου μας .                                         Παρόντες στα εγκαίνια  ήταν  σύσσωμη η  Δημοτική  Αρχή  Μαλεβιζίου,  ο  Περιφερειακός  Δ/ντης  Εκπαίδευσης  Κρήτης  Απ.  Κλινάκης,  οι                 Δ/ντες  των  Δημοτικών σχολείων,  ο  Υποδ/ντης  του  Λυκείου Γαζίου,  η  Πρόεδρος  της  Α/βαθμιας  Σχολικής  Επιτροπής  Μαλεβιζίου  Αργυρώ  Μανιού,  εκπρόσωποι  συλλόγων  και φορέων  της περιοχής, οι νηπιαγωγοί, τα  μέλη του  Συλλόγου  Γονέων και  Κηδεμόνων ,  οι ιερείς  της ενορίας   Αγίας Μαρίνας  και οι γονείς των μικρών παιδιών.

Ευχόμαστε και ελπίζουμε   την νέα σχολική  χρονιά  να  έχει μεταφερθεί  και το ολοήμερο  τμήμα του νηπιαγωγείου   δίπλα μας,   ικανοποιώντας  τις ανάγκες   των κατοίκων  της Αγίας Μαρίνας  για ολοήμερο τμήμα νηπιαγωγείου και   να  έχει    το νηπιαγωγείο μας  την θέση που του αξίζει.