Ανακοίνωση του Συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

Με την παρούσα επιστολή θέλουμε να σας καλέσουμε να τακτοποιήσετε τυχόν εκκρεμότητες σχετικά με την ετήσια συνδρομή σας. Από τη μία η  πανδημία που από τις αρχές Νοεμβρίου οδήγησε στο κλείσιμο των σχολείων και από την άλλη η προσπάθεια που γίνεται όλα αυτά τα χρόνια αλλά και αυτήν την περίοδο που το σχολείο είναι κλειστό ώστε να δημιουργηθούν ακόμη καλύτερες συνθήκες για τα παιδιά μας, καθιστούν  επιτακτική την ανάγκη, όλοι μας, να είμαστε συνεπείς και τακτοποιημένοι οικονομικά απέναντι στον Σύλλογο.

Ο πολύμηνος  εγκλεισμός  οδήγησε επίσης στην αδυναμία υλοποίησης εκλογών για την ανάδειξη νέου ΔΣ. Στο σχολείο, όλο αυτό το διάστημα, τόσο με την βοήθεια και στήριξη της Δευτεροβάθμιας Σχολικής Επιτροπής του δήμου Ωραιοκάστρου αλλά και του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων, έχουν γίνει αρκετές εργασίες. Παρ’ όλα αυτά οι ανάγκες είναι αρκετές, γι’ αυτό και   σας ζητούμε όπως τακτοποιήσετε την συνδρομή σας για το σχολ. έτος 2020-21.

Σας ευχαριστούμε πολύ για την βοήθειά σας.

Τρόποι επικοινωνίας και καταβολής χρημάτων:

1. Ηλεκτρονικά στο ΙΒΑΝ: GR6001107410000074154550144

Αποστολή αποδεικτικού στο email:  vassoxom@gmail.com

1. Στο σχολείο τηλεφωνώντας στο 2310689637 ή στέλνοντας email στο 2lykoraiok@gmail.com για  ραντεβού (λόγω των μέτρων Covid 19)
  2. Τηλέφωνα Επικοινωνίας Βάσω Ξώμαλη 6980236921