Πρόσκληση προς όλους τους γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου για εκλογές και ανάδειξη νεου Δ.Σ.

πίνακας-εκλογές-συλλόγων2Ανακοίνωση για προκήρυξη εκλογοαπολογιστικής Γενικής Συνέλευσης εξέδωσε ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου και καλέι όλους τους γονείς των μαθητών του σχολειου να συμμετέχουν στην διαδικασία και στην εκλογή νέου Δ.Σ.

Συγκεκριμένα η ανακοίνωση αναφέρει:.

Στις 28/11/2016 θα πραγματοποιηθεί η προγραμματισμένη Γενική Συνέλευση του Συλλόγου μας με θέματα:

1. Έγκριση του Απολογισμού Πεπραγμένων και Οικονομικού Απολογισμού για τα έτη 2015 – 2016.

2. Διενέργεια εκλογών για την ανάδειξη νέου Δ.Σ., Εξελεγκτικής Επιτροπής, Εκπροσώπων στην Ένωση Γονέων και στη Σχολική Επιτροπή.

Η Γενική Συνέλευση θα επαναληφθεί στις 31/11/2016 και στις 5/12/2016 ώρα 17.30 στο χώρο του Σχολείου μας, με τα ίδια θέματα ημερήσιας διάταξης

Σας περιμένουμε για άλλη μια φορά σε αυτό το κάλεσμα.

Η παρουσία και η συμμετοχή όλων είναι απαραίτητη και σημαντική!!!

Τα παιδιά μας μας χρειάζονται!!!

το Δ.Σ. του Συλλόγου