Η αποφοίτηση της Γ’ λυκείου του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου

DSCN8631

Σε μια όμορφη ατμόσφαιρα πραγματοποιήθηκε χθες βράδυ η αποφοίτηση των μαθητών της Γ’ Λυκείου του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου, στον αύλειο χώρο του σχολείου.

Κατά την διάρκεια της εκδήλωσης παρουσιάστηκαν βίντεο που ετοίμασαν οι μαθητές, ένα βίντεο απο τα τρία χρόνια παρουσίας τους στο λύκειο και επίσης ένα χορευτικό πρόγραμμα στο οποίο χόρεψαν 9 ζευγάρια μαθητών & μαθητριών.

Στο τέλος του προγράμματος υπήρξε μουσικό πρόγραμμα στο οποίο τραγούδησαν ο Δημήτρης Παλιοτζίκας και  η Αθηνά Φιλοξενίδου. Την μπάντα πλαισίωναν ο Κώστας Τσιτιρίδης στα ντράμς, ο Γιώργος Πεσματζόγλου στο μπασο, η Κατερίνα Τριάντη στο αρμόνιο και ο Αλέξανδρος Γαιταρτζής ηλεκτρική κιθάρα.

Στην εκδήλωση χαιρέτησαν ο διευθυντής του 2ου ΓΕΛ Ωραιοκάστρου κ Βασίλειος Μιχαηλίδης και η  εκπαιδευτικός κ Αντιγόνη Κορωνάκη εκ μέρους των εκπαιδευτικών του σχολείου.

DSCN8752

DSCN8630 DSCN8674

DSCN8708 DSCN8692 DSCN8722 DSCN8744 DSCN8748 DSCN8749

DSCN8767 DSCN8757

DSCN8857

Δείτε πλούσιο φωτογραφικό υλικό (κάντε διπλό κλικ στην παρακάτω φώτο).

2ο ΓΕΛ Ωραιοκάστρου: Αποφοίτηση 20

Δείτε βίντεο απο την εκδήλωση εδώ (video1)  και εδώ (video 2)