ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ

Καλέστε μας στο 2310 689637.

Στείλτε το fax σας στο 2310 695641.

Βρισκόμαστε στο υψηλότερο σημείο του οικισμού του Ωραιοκάστρου.

Θα μας βρείτε στη συμβολή των οδών Ολύμπου 1 & Καποδιστρίου.

T.K. – 57013

Στείλτε μας email στο: mail@2lykoraiok.thess.sch.gr

Μεταπήδηση στη φόρμα σχολίων

1. ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ .ΛΕΓΟΜΑΙ ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΜΑΙ ΓΟΝΕΑΣ ΤΗΣ ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ ΦΑΡΜΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑΣ ΤΟΥ Β2.ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΦΕΤΟΣ Ο ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΣ ΤΟΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΕΓΙΝΕ ΜΕ ΒΑΣΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΠΟΥ ΔΗΛΩΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΣΤΗΚΕ ΓΙΑ ΠΕΝΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΣΣΕΨΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΑΤΕ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΘΕΤΙΚΗΣ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΑΝΙΣΗ ΜΕΤΑΧΕΙΡΗΣΗ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΛΦΑΒΙΤΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΟΥ ΔΙΑΧΩΡΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΗΤΑΝ Η ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ.
    ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
    ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1. 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

κ Τσακιρίδου σας ευχαριστούμε για το μήνυμα. Θα ενημερώσω την διευθύντρια κ Σαρανταυγά Κωνσταντίνα.
      Χατζηγεωργίου Γιώργος

2. ΤΣΑΚΑΛΙΔΟΥ

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΚΟΥΣΙΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΘΥΜΩ ΝΑ ΔΩΣΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΤΟ ΤΡΕΧΩΝ ΕΤΟΣ 2020. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΑΚΟΜΑ ΤΟ 10% , ΔΗΛΑΔΗΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΩ ΓΡΑΠΤΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ,ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

ΙΣΧΥΕΙ ΤΟ 10%
      ΠΕΡΙΣΣΌΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΟ 2310689637

3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΠΕΤΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΘΗΤΗ ΤΟΥ Α4 ΚΑΙ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΠΑΝΔΗΜΙΑΣ.
    ΣΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ babispetridis@yahoo.gr

1. 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

Αγαπητέ κ Πετρίδη σας ενημερώνω οτι θα πρεπει να συμπληρώσετε μια υπεύθυνη δήλωση Ν. 1599/86 και θα την στείλετε συμπληρωμένη, οχι οπως στειλατε τωρα, γιατι αυτό δεν ισχύει συμφωνα με την εγκύκλιο.
      Το εχω εξηγήσει στον Αγγελο και μου ειπε οτι το κατάλαβε. Διαφορετικά ελάτε στο σχολείο να την συμπληρωσετε εδώ.

Χατζηγεωργίου Γιώργος
      υποδιευθυντής Β’

4. ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

Σας παρακαλώ δεν έχω το link για την κυρία Δουλγκεριδου για το μάθημα της ιστορίας Α4 Αρβανιτης Κωνσταντίνος

5. Πέτρου Ευαγγελία

Καλημέρα,

αντιμετωπίζουμε πρόβλημα με το webex , κανένας μαθητής δεν μπορεί να μπει.
    Υπάρχει άλλο LINK?
    ΑΠΟ Α3

Eυχαριστώ

1. 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ