Αριστούχοι: Αριστεία – Βραβεία 2015-2016

Με την ολοκλήρωση του διδακτικού έτους 2015-2016 θα θέλαμε να συγχαρούμε όλα τα παιδιά που προήχθησαν στην επόμενη τάξη και να ευχηθούμε καλή σταδιοδρομία στους απόφοιτους πλέον μαθητές της Γ΄Λυκείου. Ό,τι αξίζει σ’ αυτήν τη ζωή κατακτάται με κόπο και αγώνα, αυτό το γνωρίζουν καλά οι μαθητές μας οι οποίοι προσπαθούν κάτω από ιδιαίτερες συνθήκες ο καθένας και καθεμία τους για το καλύτερο.
Ιδιαιτέρως συγχαίρουμε τους άριστους και τις άριστες μαθήτριες οι οποίοι/ες κατάφεραν να πετύχουν επίδοση που θεωρείται βάσει νομοθεσίας “Άριστη”. Σ’ αυτούς τους μαθητές/τριες απονέμεται Aριστείο (Μ.Ο. 18,1-20) / Bραβείο (για τον πρώτο σε κάθε τάξη) το επόμενο σχολικό έτος κατά τον εορτασμό στο σχολείο του Έπους του ’40 και τον ορισμό σημαιοφόρου και παραστατών για την αντίστοιχη σχολική παρέλαση (στο σχολείο γιορτάζεται την 27η Οκτωβρίου, όταν είναι εργάσιμη ημέρα, και παρακαλούνται οι απόφοιτοι μαθητές να έρθουν είτε οι ίδιοι είτε κάποιο συγγενικό τους πρόσωπο για την παραλαβή).

ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ

Κ Α Λ Ο   Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι

ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ!

Ακολουθούν κατάλογοι με τους Δικαιούχους Αριστείου – Βραβείου:

Η διεύθυνση του email σας δεν θα δημοσιευθεί.