Παρασκευή 17/9 – Έλεγχος αρνητικού αυτοδιαγνωστικού τεστ ή πιστοποιητικών εμβολιασμού/νόσησης

Σας θυμίζουμε ότι κάθε Τρίτη και Παρασκευή τα παιδιά πρέπει να προσκομίζουν το έντυπο αρνητικού self test το οποίο κάνουν το πολύ 24 ώρες πριν ή το πιστοποιητικό πλήρους εμβολιασμού ή το πιστοποιητικό νόσησης.

Η επίδειξη των παραπάνω γίνεται στην είσοδο του κτιρίου, ειδικά όμως για την Παρασκευή 17.09.2021 θα γίνει στις αίθουσες.
Η επίδειξη ΑΡΝΗΤΙΚΟΥ αποτελέσματος για όσους μαθητές κάνουν το αυτοδιαγνωσιτκό τεστ είναι απαραίτητη προϋπόθεση για την παραμονή στο σχολείο.
Η είσοδος και έξοδος στο κτίριο γίνεται από την αριστερή εξωτερική σκάλα για τις αίθουσες 1 ως 7 και από την κεντρική είσοδο για τις υπόλοιπες.