38th Balkan Mathematical Olympiad – BMO 2021 Ο Γεώργιος Τζαχρήστας, μαθητής της Α’ Λυκείου 2020-2021 και μέλος της Εθνικής Ομάδας Μαθηματικών, κατέκτησε Χάλκινο Μετάλλιο στην 38η Βαλκανική Μαθηματική Ολυμπιάδα (38th Balkan Mathematical Olympiad – BMO 2021), που διεξήχθη 6 – 10 Σεπτεμβρίου 2021, εξασφαλίζοντας αυτή τη φορά και την εισαγωγή του στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση! Συγχαρητήρια … Συνεχίστε να διαβάζετε το ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ 38η ΒΑΛΚΑΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (BMO 2021) ΚΑΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΖΑΧΡΗΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟ.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί