Μεσολογγίου & Αργοστολίου, Γλυκά Νερά, 15354, Αττική

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ

Οι μαθητές, ο Σύλλογος των Εκπαιδευτικών και εγώ προσωπικά,

Ευχαριστούμε θερμά τον ευπατρίδη κ. Αθανάσιο Μαρτίνο, που με την προθυμία του, τη γενναιοδωρία του και την αντίληψη της αξίας της ΠΑΙΔΕΙΑΣ μέσα από το Δημόσιο Σχολείο, έγινε αρωγός στο έργο του, συμβάλλοντας με την ευγενική χορηγία του, τον εκσυγχρονισμό στην ποιοτική αναβάθμισή του. Τέτοιες πράξεις στήριξης στο σχολείο και στον ανθρωπιστικό του ρόλο, είναι για την εποχή μας, ενθαρρυντικές και ελπιδοφόρες.

Ευχόμαστε ο ίδιος να συνεχίσει τον δρόμο που διάλεξε και οι πράξεις του να γίνουν υπόδειγμα για τη διάδοση ενεργειών που προάγουν το κοινωνικό σύνολο. Ο τόπος το έχει ανάγκη.

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ

ΑΝΝΑ ΜΠΑΡΑΤΣΗ-ΜΠΑΡΑΚΟΥ

ΧΗΜΙΚΟΣ

Ανακατασκευή γηπέδου Μπάσκετ (Ιούλιος 2018)