Εγγραφές μαθητών/τριών στην Α τάξη του 2ου ΓΕΛ Χολαργού για το σχ. έτος 2024-2025

Για την εγγραφή του παιδιού σας στην Α΄ τάξη του 2ου ΓΕΛ Χολαργού για το σχ. έτος 2024–25 παρακαλούμε όπως προσκομίσετε τα παρακάτω έντυπα:

α) Υπεύθυνη Δήλωση εγγραφής και κηδεμονίας. Συμπληρώνεται μία από τον κάθε κηδεμόνα.

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΔΗΛΩΣΗ ΚΗΔΕΜΟΝΑ

Σας προτρέπουμε να εκδώσετε και να αποστείλετε τις δηλώσεις των δύο κηδεμόνων ηλεκτρονικά μέσω https://www.gov.gr/.

β) Συγκατάθεση για ενδεχόμενη ανάρτηση φωτογραφιών ή βίντεο στο site του σχολείου μας (το συμπληρώνετε μόνο στην περίπτωση που δίνετε τη συγκατάθεσή σας).

ΕΝΤΥΠΟ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΝΑΡΤΗΣΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΩΝ

γ) Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή (ΑΔΥΜ).   Συμπληρώνεται και υπογράφεται από το γιατρό και επιστρέφεται στο σχολείο μόνο η 1η σελίδα, προκειμένου ο/η μαθητής/τρια να συμμετέχει στο μάθημα της Γυμναστικής.

ΑΔΥΜ_Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή

δ) Φωτοαντίγραφο των δύο όψεων του αστυνομικού δελτίου ταυτότητας του/της μαθητή/τριας.

Τα παραπάνω έγγραφα μπορείτε να στείλετε ηλεκτρονικά στο e-mail του σχολείου (mail@2lyk-cholarg.att.sch.gr) με θέμα: Εγγραφή Α΄τάξη. (μέχρι 10-09-2024)

Εναλλακτικά μπορείτε να στείλετε στο e-mail του σχολείου τα α)  και  β) μέχρι 10-09-2024 και να προσκομίσετε εσείς ή το ίδιο το παιδί διά ζώσης τα γ) και δ) έως 20-09-2024.

Αν τίποτε από τα παραπάνω δεν είναι βολικό για εσάς τότε τα α), β) και δ) τα προσκομίζετε διά ζώσης το αργότερο μέχρι 08-09-2024. και το γ) το προσκομίζει το ίδιο το παιδί.

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.