Αρχείο ημέρας 27 Ιανουαρίου 2024

Προβολή ταινίας “Ο Γάλλος Υπουργός”

Κατηγορίες: Δήμος Παπάγου - Χολαργού | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Προβολή ταινίας “Ο Γάλλος Υπουργός”

JobFestival Επί το Έργον

Κατηγορίες: Δήμος Παπάγου - Χολαργού | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο JobFestival Επί το Έργον

24ος Δρόμος Βουνού

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Δήμος Παπάγου - Χολαργού | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο 24ος Δρόμος Βουνού

Διδακτική επίσκεψη της Β’ Λυκείου: Κινηματογραφική ταινία “Φόνισσα”

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Διδακτικές επισκέψεις, Σχέδιο δράσης: σχολείο χωρίς στερεότυπα | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διδακτική επίσκεψη της Β’ Λυκείου: Κινηματογραφική ταινία “Φόνισσα”

Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Εκδηλώσεις | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ομιλία – παρουσίαση της Καθηγήτριας Ι. Παπαβασιλείου στους μαθητές της Α’ τάξης: “Η ΖΩΗ μας είναι οι ΕΠΙΛΟΓΕΣ μας”

Λήψη αρχείου Λήψη αρχείου Λήψη αρχείου

Κατηγορίες: Σχέδιο δράσης: μετά το Λύκειο... | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ομιλία – παρουσίαση της Καθηγήτριας Ι. Παπαβασιλείου στους μαθητές της Α’ τάξης: “Η ΖΩΗ μας είναι οι ΕΠΙΛΟΓΕΣ μας”