Ημέρα χρέους…

Την Πέμπτη 16.3.2017 διοργανώθηκε στο σχολείο μας η εκδήλωση    Ημέρα χρέους  των αποφοίτων μας.
Μια ημέρα συνομιλίας αποφοίτων μας με τους τελειόφοιτους μας. Ημέρα ενημέρωσης αλλά και τιμής, βράβευσης και γιορτής με εκλεκτούς αποφοίτους μας….
Το σχολείο μας διοργάνωσε την εκδήλωση αυτή με σκοπό να τιμήσει αποφοίτους του σχολείου μας των τελευταίων χρόνων οι οποίοι με το ήθος, την εργατικότητα και την αποφασιστικότητά τους κατόρθωσαν να εισαχθούν σε πανεπιστημιακές σχολές υψηλής αξίας.
Τώρα αυτοί οι απόφοιτοί μας, σε μια εκδήλωση – συνάντηση με τους φετινούς μας τελειόφοιτους, μετέφεραν τις εμπειρίες τους τόσο από την προετοιμασία και τη συμμετοχή τους στις πανελλαδικές εξετάσεις όσο και από τη σχολή στην οποία σπουδάζουν.
Ήταν τιμή μας, τιμή για το σχολείο μας ότι αυτά τα άτομα, αυτοί οι νέοι είναι πάντα κοντά μας, αγαπούν το σχολείο τους και χαίρονται νάναι κοντά μας. Τους ευχαριστούμε πολύ!
Προσκεκλημένοι απόφοιτοι έτους 2017:
1. Αυγουστής Νίκος,       Ψυχολογίας
2. Γερακίνη Άννα,    Φιλοσοφίας, Παιδαγωγικής & Ψυχολογίας