Καλούνται οι εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ04 να παρακολουθήσουν τις επιμορφωτικές συναντήσεις, με θέμα:

«Υποστηρίζοντας τη διδακτική μαθημάτων Φυσικών Επιστημών με ψηφιακό εκπαιδευτικό υλικό»

Οι επιμορφωτικές συναντήσεις οργανώνονται από τη Σχολική Σύμβουλο Φυσικών Επιστημών της Δ’ Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Αττικής σε συνεργασία με το ΕΚΦΕ Αλίμου και θα πραγματοποιηθούν σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί με ώρα έναρξης εργασιών  12.00.

A/A

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΤΟΠΟΣ Θέμα ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΕ04 & ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΕΣ  ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΦΕ  ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΚΑΙ Λυκείων
1. Τρίτη