Μαρ 28

Συμμετοχή στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Βιολογίας: Άλλη μια διάκριση για το Σχολείο μας

Ο μαθητής μας της Α’ τάξης, Ιωάννης Κατσίπης έλαβε την 15η θέση, ανάμεσα σε 1000 περίπου μαθητές (Α΄ Λυκείου) που συμμετείχαν στον «Πανελλήνιο Διαγωνισμό Βιολογίας»,  που πραγματοποιήθηκε στις 8 Φεβρουαρίου του 2014.

Θερμά συγχαρητήρια σ’ όλους τους καθηγητές του, για το σπουδαίο διδακτικό, εμψυχωτικό και παιδαγωγικό έργο που προσφέρουν με όλες τους τις δυνάμεις για το μέλλον των παιδιών μας και ιδιαίτερα στον κο Γιασεμή Ηλία,  Βιολόγο του σχολείου μας.

26.03.2014                                                                          Μιχαήλ Κατσίπης

Κηδεμόνας

Δείτε τα αποτελέσματα ΕΔΩ