Προσφορά για μετακίνηση μαθητών (ανακοινοποίηση)

ΘΕΜΑ: Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος ταξιδιωτικών γραφείων για πραγματοποίηση 1/ήμερης εκπαιδευτικής εκδρομής στις Μυκήνες και το Ναύπλιο Αργολίδας

Καλούμε τα ενδιαφερόμενα ταξιδιωτικά γραφεία να υποβάλουν τις προσφορές τους για την 1/ήμερη εκδρομή – μετακίνηση του σχολείου μας στις Μυκήνες και το Ναύπλιο Αργολίδας, που θα πραγματοποιηθεί την ΠΕΜΠΤΗ 16. 05. 2019. Ώρα αναχώρησης: 8:30, ώρα επιστροφής 18:30 στο σχολείο.

Η προσφορά θα κατατεθεί κλειστή σε έντυπη μορφή και όχι με  fax ή  e-mail  στο Σχολείο έως την ΤΕΤΑΡΤΗ 08. 05. 2019 και ώρα 09:30 π.μ.

ΣΧΟΛΕΙΟ 2ο Γυμνάσιο Βριλησσίων
ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ  –  ΜΗΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗΣ ΜΥΚΗΝΕΣ – ΝΑΥΠΛΙΟ, 16.05. 2019
ΠΡΟΒΛΕΠΟΜΕΝΟΣ ΑΡΙΘΜ. ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΩΝ 300 ΜΑΘΗΤΕΣ   &  ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ
ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ – ΠΡΟΣΘΕΤΕΣ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ  ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΛΥΜΑΤΟΣ  –
ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΕΥΘΥΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΗ ΝΑΙ
ΠΡΟΣΘΕΤΗ  ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΚΑΛΥΨΗΣ ΕΞΟΔΩΝ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΤΥΧΗΜΑΤΟΣ  Η΄ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ ΟΧΙ
ΚΟΣΤΟΣ  ΑΝΑ  ΜΑΘΗΤΗ  ΜΑΖΙ  ΜΕ  ΦΠΑ ΝΑΙ
ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΚΟΣΤΟΣ  ΕΚΔΡΟΜΗΣ ΝΑΙ
ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΕ ΕΝΤΥΠΗ ΜΟΡΦΗ ΚΑΙ ΣΕ ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΚΕΛΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 08. 05. 2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 09:30 π.μ.
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΟΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 08. 05. 2019 ΚΑΙ ΩΡΑ 10:00 π.μ.

Σας υπενθυμίζουμε ότι:

α) η προσφορά κατατίθεται κλειστή σε έντυπη μορφή (όχι με email ή fax) στο σχολείο.

β) με κάθε προσφορά κατατίθεται από το ταξιδιωτικό γραφείο απαραιτήτως και Υπεύθυνη Δήλωση ότι διαθέτει βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων λειτουργίας τουριστικού γραφείου, η οποία βρίσκεται σε ισχύ.

γ) Θα γίνει παρακράτηση του 20% του συνολικού ποσού ως εγγύηση σε περίπτωση αθέτησης των όρων της συγκεκριμένης σύμβασης, το οποίο θα αποδοθεί την επομένη της επιστροφής. Παρακαλούμε όσα ταξιδιωτικά γραφεία καταθέσουν τις προσφορές τους να μείνουν σε αυτά που ζητάμε, ώστε οι προσφορές να είναι συγκρίσιμες.

Βριλήσσια, 17. 04. 2019

Η  Διευθύντρια