Αγαπητοί Γονείς  και  μαθητές / τριες,

Στις πρωτόγνωρες  καταστάσεις  που  ζούμε  θα  πρέπει  να  ανταποκριθούμε  με  άμεσο  και  αποτελεσματικό  τρόπο.

Σύμφωνα  με  τις  ανακοινώσεις  του  ΥΠΑΙΘ  τις  επόμενες  μέρες  οι  μαθητές/τριες  θα  παρακολουθούν  ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ  εφαρμόζοντας  πρακτικές  εξ αποστάσεως  εκπαίδευσης. Για  να  πραγματοποιηθεί  αυτό  επιτυχώς   απαιτείται  η  προσωπική  σας  συνεργασία.

Παρακαλούμε  λοιπόν  όλους  τους  γονείς να  έχουν  έναν  λογαριασμό ηλεκτρονικού  ταχυδρομείου.

• Όσοι γονείς διαθέτουν ήδη  έναν  λογαριασμό  και  έχουν  ενημερώσει  το  σχολείο  για  αυτόν,  απλά  να  ενημερώνονται  τακτικά.

• Όσοι γονείς  διαθέτουν  έναν  λογαριασμό αλλά δεν  έχουν  δώσει  στοιχεία  ηλεκτρονικού  ταχυδρομείου  στο  σχολείο , να  τα  στείλουν  στην  ηλεκτρονική  διεύθυνση:

mail@2gym-tripol.ark.sch.gr

• Όσοι γονείς  δεν  διαθέτουν  έναν  λογαριασμό, παρακαλούνται  να  δημιουργήσουν  έναν,  προκειμένου  να  διευκολύνουν  τους  μαθητές  στην  παρακολούθηση  των  μαθημάτων  και  να  τον  στείλουν  στην  ηλεκτρονική  διεύθυνση:

mail@2gym-tripol.ark.sch.gr

Αν  κάποιοι μαθητές  διαθέτουν  δικό  τους  λογαριασμό  ηλεκτρονικού  ταχυδρομείου,

παρακαλούνται  να  στείλουν  στο  σχολείο (mail@2gym-tripol.ark.sch.gr) τα  παρακάτω  στοιχεία :

ΤΜΗΜΑ ………….
ΟΝΟΜΑ ………….
ΕΠΩΝΥΜΟ ………..
ΑΡΙΘΜΟ ΚΙΝΗΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟΥ(μαθητή/τριας) ……………..
ΕΜΑΙL (μαθητή/τριας)…………………..

Σας  ευχαριστούμε εκ των προτέρων και ευχόμαστε ΟΛΟΙ ΥΓΙΕΙΣ να βρεθούμε ξανά στο σχολείο.

Η  Διευθύντρια

ΕΛΕΝΗ  ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ