Αγιασμός σχ. έτους 2019-2020

Κάτω από: Χωρίς κατηγορία | 2ο ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Τετάρτη, 11 Σεπτέμβριος 2019 2:19 μμ |

Την Τετάρτη 11/9/2019 και ώρα 9:00  τελέστηκε από κοινού Γυμνασίου και Λυκείου ο αγιασμός στην αυλή του σχολείου μας που σηματοδοτεί την έναρξη της σχολικής χρονιάς.

Στην τελετή παρευρέθηκαν και απηύθυναν χαιρετισμό ο αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής του δήμου Θεσσαλονίκης κ.Χάρης Αηδονόπουλος, ο εκπρόσωπος της Α΄κοινότητας του δήμου Θεσσαλονίκης κ.Γεώργιος Μουμουζιάς, η αναπληρώτρια διευθύντρια της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ανατολικής Θεσσαλονίκης κ.Κοντολέτα Μαρία, ο συντονιστής παιδαγωγικού έργου κ.Σωκράτης Τουμπεκτσής, ο αναπληρωτής γενικός γραμματέας του συλλόγου αποφοίτων «Ικτίνος» κ.Μήττας Μιχαήλ, η πρόεδρος του συλλόγου γονέων του Γυμνασίου κ.Κία Γκολέμα και η πρόεδρος του συλλόγου γονέων του Λυκείου κ. Δήμητρα Χαραλαμπίδου.

Ο διευθυντής του σχολείου μας κ. Γεώργιος Μακρής και η διευθύντρια του Λυκείου κ.Κυριακάκη Στέλλα, καλωσόρισαν τους μαθητές και τους ευχήθηκαν καλή πρόοδο για την νέα σχολική χρονιά.

Δεν υπάρχουν σχόλια

Χωρίς σχόλια ακόμα.

RSS κανάλι για τα σχόλια του άρθρου.