2η θέση στον Πανελλήνιο διαγωνισμό Φυσικής για τον μαθητή μας Παρασκευά Μάριο

Συγχαρητήρια στον Παρασκευά Μάριο!

Με μεγάλη χαρά και υπερηφάνεια, ο Σύλλογος Διδασκόντων και ολόκληρη η μαθητική κοινότητα του σχολείου μας συγχαίρουμε τον μαθητή της Γ΄ Τάξης Γυμνασίου, Παρασκευά Μάριο, για την εξαιρετική του επίδοση στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής, όπου κατέκτησε την 2η θέση!

Η διάκρισή του αποτελεί αδιαμφισβήτητη μαρτυρία του ταλέντου, της αφοσίωσης και της σκληρής δουλειάς του. Αξίζει θερμά συγχαρητήρια όχι μόνο για την άριστη επίδοσή του, αλλά και για το παράδειγμα που θέτει σε όλους μας, μαθητές και εκπαιδευτικούς.

Ευχόμαστε στον Παρασκευά κάθε επιτυχία στο μέλλον και είμαστε βέβαιοι ότι θα συνεχίσει να διακρίνεται σε ό,τι επιχειρήσει.

Ας αποτελέσει η επιτυχία του αυτή πηγή έμπνευσης για όλους τους μαθητές μας, ώστε να κυνηγούν με πάθος τα όνειρά τους και να διεκδικούν την αριστεία σε κάθε τομέα!

Στιγμιότυπο οθόνης 2024 05 28 162638

Πηγή:https://www.eef.gr/articles/apotelesmata-panelliniou-diagwnismou-fysikis-2024