Διαβίβαση ενημερωτικού υλικού σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο

Απρ 20202

Παραθετουμε οδηγίες σχετικά μετην ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο για εργαζομένους και μαθητές απο το Υ.ΠΑΙ.Θ

«Σας αποστέλλουμε ψηφιακά υπογεγραμμένο το με αριθμό πρωτ. 42347/2020
έγγραφο του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων (ΥΠΑΙΘ) με Θέμα
«Διαβίβαση ενημερωτικού υλικού σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο
διαδίκτυο».»

Εργαζόμενοι

Μαθητές

Η Διευθυντρια

Κων/να Ντελή

από κάτω από: ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ| | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Διαβίβαση ενημερωτικού υλικού σχετικά με την ασφαλή πλοήγηση στο διαδίκτυο

Απρίλιος 2020
« Μαρ   Μαΐ »