Αριστούχοι μαθητές σχολ. έτους 2015-16

Στις  11 Οκτωβρίου 2016 ορίστηκαν σύμφωνα με τις επιδόσεις των μαθητών/τριών κατά το παρελθόν σχολικό έτος 2015-2016

Σημαιοφόρος : Σαγιέγ Αλεξάνδρα

♦ Παραστάτες Σημαίας:Μπιλέρη Μαρία-Ιωάννα, Κάστα Ξενοφών,Βλάχος Χριστόφορος, Παπαδήμας Αλέξανδρος. Από την πρώτη τάξη κατόπιν κλήρωσης μεταξύ των μαθητών με απολυτήριο με βαθμό «Αριστα» 10 από το Δημοτικό και μόνο για την παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου τη μαθήτρια Στάθαρη Βασιλική.

Ελαβαν Αριστεία Προόδου οι παρακάτω μαθητές:

Από την Α’ τάξη:

Βλάχος Χριστόφορος του Ευθυμίου

Κατσέτης Γεώργιος του Γρηγορίου

Βόπης Κωνσταντίνος του Παύλου

Βόκολου Αντωνία του Περικλή

Δούκας Θεόδωρος του Αλέξανδρου

Καρανάσιος Ελευθέριος του Απόστολου

Κάτε Αγγελος του Κωστή

Ντούσιας Λάμπρος του Δημητρίου

Μάνθου Κωνσταντίνα του Γεωργίου

Παπαδήμας Αλέξανδρος του Θεοδοσίου

Χαραλάμπους Μαρία-Θέκλα του Προδρόμου

Παινέσης Ευθύμιος-Ηλίας του Νικολάου

Συμεωνίδη Ζηνοβία του Ελευθερίου

Ταμβάκου Νεφέλη-Ιωάννα του Παναγιώτη

Παπαθανασίου Δήμητρα-Ραφαέλα του Ευσταθίου

Σοφιανού Νικολέττα του Παναγιώτη

 

Από την Β’ τάξη:

Ιωαννίδου Πετρούλα του Αναστασίου

Γιάννου Μαρία του Ιωάννη

Κώστας Γεώργιος-Αλέξανδρος του Κωνσταντίνου

Γούλα Ευαγγελία του Αλέξανδρου

Μπιλέρη Μαρία-Ιωάννα του Κωνσταντίνου

Κάστα Ξενοφών του Εμιλιάν

Κατσέτη Μαγδαληνή του Γρηγορίου

Νικολοπούλου Γλυκερία του Αθανασίου

Μιχαηλίδης  Ιωάννη του Χρυσοστόμου

Καλονίκη Αικατερίνη του Νικολάου

Σαγιέγ Αλεξάνδρα του Ράμι

Σγούρας Κων/νος του Ιωάννη

Τζότζη Κλεμίνα του Μηνά

Καρβουνιάρης Βασίλειος του Γεωργίου

Αρτόπουλος Γεώργιο του Ανδρέα

 

Από την Γ’ τάξη:

Βλάχος Δημήτριος-Βασίλειος του Ευθυμίου

Γενναίος Δημήτριος του Αθανασίου

Βλαχοπούλου Βαρβάρα του Σπυρίδωνα

Αγγέλης Αθανάσιος του Σπυρίδωνα

Βατοπούλου Αλεξάνδρα του Ιωάννη

Βρανάς Σεραφείμ του Πέτρου

Αλεξάκη Χριστίνα-Παναγιώτα του Χαραλάμπους

Βρανάς Ευάγγελος του Πέτρου

Καούκη Ελένη του Άγγελου

Κοντοειδής Παναγιώτης του Κοσμά

Λυπημένου Μαρία-Χριστίνα του Λάμπρου

Κυρίτση Αντωνία του Ιωάννη

Κούφαλη Διονυσία του Διονυσίου

Κωνσταντίνου Μαργαρίτα του Κωνσταντίνου

Παπαδήμας Δημήτριος του Θεοδοσίου

Νάνου Αγγελική – Νεφέλη του Βασιλείου

Παπουτσάκης Αθανάσιος του Μιχαήλ

Ναούμ Ευγενία-Γεωργία του Φιλίππου

Νάνου Ιρις-Αικατερίνη του Βασιλείου

Τουλούπης Αγγελος τους Ανδρέα

Τσίρης Μάριος του Χαραλάμπους

Πετροπούλου Ελένη του Βασιλείου

Τσιμπουκλής Στέργιος του Βασιλείου

Πολυζόπουλος Ιωάννης του Χαραλάμπους

Σαρέλλης Νικόλαος του Ευαγγέλου

Τσολακίδη Ειρήνη του Δημητρίου

 

Ελαβαν Βραβεία Προόδου οι παρακάτω μαθητές/τριες διότι πρώτευσαν στα τμήματα τους με γενικό βαθμό «Λίαν Καλώς» και άνω, κατά το σχολ. έτος 2015-2016.

Α1: Βλάχος Χριστόφορος του Ευθυμίου,

Α2: Κάτε Αγγελος του Κωστή,

Α3: Παπαδήμας Αλέξανδρος του Θεοδοσίου,

Β1: Ιωαννίδου Πετρούλα του Αναστασίου,

Β2: Μπιλέρη Μαρία-Ιωάννα του Κωνσταντίνου

Β3: Σαγιέγ Αλεξάνδρα του Ράμι

Γ1: Βλάχος Δημήτριος του Ευθυμίου

Γ2: Καούκη Ελένη του Αγγέλου

Γ3: Λυπημένου Μαρία-Χριστίνα του Λάμπρου

Γ4: Παπαδήμας Δημήτριος του Θεοδοσίου

Γ5: Τσίρης Μάριος του Χαραλάμπους

 


Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων