Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 2ου Γυμνασίου Μοσχάτου, σας εύχεται καλή σχολική χρονιά με υγεία και δύναμη σε σας και στα παιδιά σας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος, ζητάμε την εθελοντική σας συμμετοχή στις δράσεις – εκδηλώσεις που θα πραγματοποιηθούν στον χώρο του σχολείου, την απαραίτητη συμμετοχή σας στις συνελεύσεις και την ετήσια συνδρομή σας (5€).

Οι τακτικές συνεδριάσεις του Δ.Σ. του συλλόγου είναι ανοικτές προς τα μέλη του, που μπορούν να παρακολουθούν κάθε πρώτη (1η) Τετάρτη του μήνα στις 19:00μμ, στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου μας.

Τρόποι επικοινωνίας με το ΔΣ του συλλόγου είναι μέσω email: Syl2ogymnasio@gmail.com και στη σελίδα του Facebook: Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων 2ου Γυμνασίου Μοσχάτου.

Για οτιδήποτε χρειαστείτε είμαστε στη διάθεσή σας. Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων.

Το ΔΣ Συλλόγου

Πρόεδρος                :    Βέτση Σοφία