Οι μαθητές μας βραβεύονται και πάλι…

Οι μαθητές μας Κουκουράβα Ε., Κουνέλης Σ. και Λάζαρη Κ. βραβεύτηκαν το Σάββατο, 24/11/2018 στον 5ο Διεθνή Μαθητικό Διαγωνισμό με θέμα “Οι εικόνες των σχολικών βιβλίων πηγή έμπνευσης και καλλιτεχνικής δημιουργίας” που συνδιοργάνωσαν το Μουσείο Σχολικής Ζωής και Εκπαίδευσης του Εθνικού Κέντρου Έρευνας και Διάσωσης Σχολικού Υλικού και το Τμήμα Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης του Υπουργείου Παιδείας, Έρευνας και Θρησκευμάτων.

Οι μαθητές μας Ταπεινού Λ. και Χατζημανώλης Β. βραβεύτηκαν την Κυριακή, 25/11/2018 στον 37ο Πανελλήνιο/65ο Πανευρωπαϊκό Μαθητικό Διαγωνισμό της Ευρωπαϊκής Ημέρας των Σχολείων με θέμα “Οραματιζόμαστε το μέλλον μας“.

Συγχαρητήρια στους μαθητές μας και πάντα επιτυχίες !!!

Συγχαρητήρια επίσης και στη φιλόλογο του σχολείου μας, κ. Καρμίρη Τ., για την αμέριστη υποστήριξη και εμψύχωση των μαθητών μας σε κάθε προσπάθειά τους.

Ευχαριστούμε τέλος και το δήμαρχο Μοσχάτου – Ταύρου, κ. Αντρέα Ευθυμίου που μας τίμησε με την παρουσία του και στις δυο τελετές βράβευσης.