Μάι 18

Θερμά συγχαρητήρια στους μαθητές μας

Κάτω από (Διακρίσεις) από στις 30-05-2018

Συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές μας που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και της Ένωσης Ελλήνων Φυσικών:

Παναγιώτης Θεοφανίδης: 1ο Βραβείο Αριστείας, στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2018.

Κυπιρτίδης Χαράλαμπος: 2ο Βραβείο Αριστείας, στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2018.

Χασιώτης Κωνσταντίνος: 3ο Βραβείο Αριστείας, στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2018.

Μόσχου Ζωή: Εύφημος Μνεία, στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2018.

Γαληνός Νικόλαος: Έπαινος, στον Μαθηματικό Διαγωνισμό “Θαλής”.

Σκούμπα Βασιλική: Τιμητικό Δίπλωμα, στον Μαθηματικό Διαγωνισμό “Υπατία”.

Χασιώτης Κωνσταντίνος: Τιμητικό Δίπλωμα, στον Μαθηματικό Διαγωνισμό “Υπατία” και “Κ. Καραθεοδωρή”.

Μπράβο παιδιά, σας ευχόμαστε να έχετε πάντα επιτυχίες και να αγωνίζεστε για το καλύτερο.

Αξίζει να σημειωθεί πως στον Πανελλήνιο Διαγωνισμό Φυσικής “Αριστοτέλης” 2018 διαγωνίστηκαν 2251 μαθητές και μαθήτριες απ’ όλη την Ελλάδα.