Οκτ 10

Ορισμός σημαιοφόρων-παραστατών για το σχολ. έτος 2010-2011

Κάτω από (Aνακοινώσεις) από στις 29-10-2010 και με ετικέτα

Ο σύλλογος των καθηγητών του 2ου Γυμνασίου με την πράξη 16/7-10-2010 ορίζει σημαιοφόρους και παραστάτες για το 2010-2011 τους παρακάτω μαθητές:

1) 11η Οκτωβρίου: Σημαιοφόρος Μητράγκα Αγγελική και παραστάτες οι μαθητές Χαϊντούτης Μιχάλης, Αναγνώστου Χρυσάνθη, Καρυπίδου Μαρία, Ρέππα Ελευθερία και Τσιάρδα Δημήτριο.

2) 28η Οκτωβρίου: Σημαιοφόρος Χαϊντούτης Μιχάλης και παραστάτες οι μαθητές, Μητράγκα Αγγελική, Αναγνώστου Χρυσάνθη, Καρυπίδου Μαρία, Ρέππα Ελευθερία και Αποστόλου Χρήστος.

3) 6η Δεκεμβρίου: Σημαιοφόρος Ρέππα Ελευθερία και παραστάτες οι μαθητές, Χαϊντούτης Μιχάλης, Μητράγκα Αγγελική, Αναγνώστου Χρυσάνθη, Καρυπίδου Μαρία, και Αποστόλου Χρήστος.

4) Γιορτή Τριών Ιεραρχών: Σημαιοφόρος Ρέππα Ελευθερία και παραστάτες οι μαθητές, Χαϊντούτης Μιχάλης, Μητράγκα Αγγελική, Αναγνώστου Χρυσάνθη, Καρυπίδου Μαρία, και Αποστόλου Χρήστος.

5) 25η Μαρτίου:  Σημαιοφόρος Αναγνώστου Χρυσάνθη και παραστάτες οι μαθητές, Χαϊντούτης Μιχάλης, Ρέππα Ελευθερία, Μητράγκα Αγγελική, Καρυπίδου Μαρία, και Αγγέλου Ελπινίκη.