Έκτακτη Ενημέρωση:  Νέο Πρόγραμμα από 11 Μαΐου 2021. Θα το βρείτε με κλικ παρακάτω.

Δήλωση αποτελέσματος self test για Covid-19 … κλικ εδώ

Οι σύνδεσμοι (τα Link) των ψηφιακών τάξεων των εκπαιδευτικών του σχολείου μας έχουν σταλεί σε εσάς μέσω e-mail σε ένα αρχείο pdf.

Το νέο πρόγραμμα από 11-05-2021 … κλικ εδώ

Για το “Ωράριο Μαθημάτων” … κλικ εδώ

Πρόγραμμα Συνδιδασκαλίας (Αγγλικά-Γυμναστική) … κλικ εδώ

ΠΡΟΣΟΧΗ: Η παρακολούθηση των εξ αποστάσεως μαθημάτων είναι υποχρεωτική για τους μαθητές. Θα τηρείται “Απουσιολόγιο”. Κατά την είσοδό σας στην κάθε ηλεκτρονική τάξη θα γράφετε στο ειδικό πεδίο το επώνυμο και το όνομά σας.

Οδηγίες Σύνδεσης για Μαθητές

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Ενημέρωση:

1. Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες στην περίοδο της καραντίνας οφείλετε να ενημερώσετε το σχολείο για τυχόν επιβεβαιωμένο κρούσμα  covid-19 του μαθητή/τριας  ή στενής επαφής του με επιβεβαιωμένο κρούσμα covid-19.
  2. Διαβάστε την εγκύκλιο (κλικ εδώ) που αφορά μαθητές/τριες που συνοικούν με άτομα που πάσχουν από σοβαρό υποκείμενο νόσημα, προκειμένου οι μαθητές/τριες αυτοί να συμμετάσχουν στην εξ αποστάσεως εκπαίδευση.
  3. Οδηγίες διαχείρισης ύποπτων κρουσμάτων: Αρχές διαχείρισης ύποπτων ή επιβεβαιωμένων περιστατικών λοίμωξης COVID-19 σε σχολικές μονάδες και πρωτόκολλο αναστολής λειτουργίας σχολικών τμημάτων ή σχολείων