Το 2ο Γυμνάσιο Χρυσούπολης στην τελική εκδήλωση διάδοσης αποτελεσμάτων του Πιλοτικού Προγράμματος ROLE MODES

Το 2ο Γυμνάσιο Χρυσούπολης παραβρέθηκε στην τελική εκδήλωση διάδοσης αποτελεσμάτων του Πιλοτικού Προγράμματος ROLE MODES, που πραγματοποιήθηκε στην Κομοτηνή, στις 16/05/2019 για τα Γυμνάσια-Λύκεια, στο μεγάλο αμφιθέατρο της Ελληνικής φιλολογίας, στο Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης.

Οι μαθητές/τριες του σχολείου μας μαζί με την υπεύθυνη εκπαιδευτικό του προγράμματος κ. Παπατζικάκη, παρουσίασαν τα αποτελέσματα του προγράμματος για την φετινή σχολική χρονιά.

Το πρόγραμμα της της τελικής εκδήλωσης ήταν το ακόλουθο:

Επίσης συμμετείχαν τα παρακάτω σχολεία:

ΓΥΜΝΑΣΙΑ: Γυμνάσιο Ν. Καλλίστης, Γυμνάσιο Οργάνης Ροδόπης, 2ο Γυμνάσιο Χρυσούπολης, Γυμνάσιο Ιάσμου.

ΛΥΚΕΙΑ: 2ο ΕΠΑΛ Δράμας, Εσπερινό ΓΕΛ Κομοτηνής, Κέντρο κοινότητας Αλεξ/πολης, 1o ΕΠΑΛ Κομοτηνής .