Δήλωση για ενισχυτική διδασκαλία

Υπόδειγμα_1 αίτησης_δήλωσης μαθημάτων 2020_2021 (word – επεξεργάσιμη μορφή)

Υπόδειγμα_1-αίτησης_δήλωσης-μαθημάτων-2020_2021.pdf (Pdf – για εκτύπωση και χειρόγραφη συμπλήρωση)

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Σας ενημερώνουμε ότι θα ξεκινήσει η Ενισχυτική Διδασκαλία μαθητών Γυμνασίου που περιλαμβάνει τα μαθήματα:

Για την Α’ τάξη:

2. Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία   (2 ώρες)
  3. Μαθηματικά                                                           (3 ώρες)
  4. Φυσική                                                                     (1 ώρα)
  5. Χημεία                                                                      –
  6. Αγγλικά                                                                    (2 ώρες)

Σύνολο: 11 ώρες
Για την Β’ τάξη:

2. Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία   (2 ώρες)
  5. Χημεία                                                                      (1 ώρα)

Σύνολο: 12 ώρες
Για την Γ’ τάξη:

Σύνολο: 12 ώρες

Όσοι ενδιαφέρεστε θα πρέπει να αποστείλετε ψηφιακά τη συνημμένη αίτηση-δήλωση (Υπόδειγμα 1 αίτησης-δήλωσης μαθημάτων), τα οποία θέλετε να παρακολουθήσουν τα παιδιά σας.
Μπορείτε να δηλώσετε από 1 μέχρι 6 μαθήματα Εσείς μαζί με τα παιδιά σας θα αποφασίσετε σε ποια μαθήματα χρειάζονται βοήθεια και σε συνεργασία με τους εκπαιδευτικούς τους.
Η ανακοίνωση και το (Υπόδειγμα 1 αίτησης-δήλωσης μαθημάτων) έχουν αναρτηθεί και στο ιστολόγιο του 2ου Γυμνασίου Χαλκίδας.
Παρακαλούμε να αποστείλετε την αίτηση-δήλωση συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη ψηφιακά στο E-Mail του σχολείου mail@2gym-chalk.eyv.sch.gr  μέχρι τις 30 Νοεμβρίου 2020, αφού την σαρώσετε (σκανάρετε) ώστε να φαίνεται η υπογραφή σας.

Αικατερίνη Πίσχινα