πραξη 5η

Συγγραφέας: στις 28 Νοεμβρίου 2016   Κατηγορία: Εκδρομές    .

Πράξη 5η

ΘΕΜΑ: Συγκρότηση επιτροπής και αξιολόγηση προσφορών για την διδακτική επίσκεψη στην Αθήνα

Στο Άργος και στο γραφείου του 2ου Γυμνασίου Άργους, σήμερα 25 Νοεμβρίου  2016, ημέρα Παρασκευή , και ώρα 11.30, συγκροτήθηκε  επιτροπή για την αποσφράγιση και την αξιολόγηση   προσφορών των ταξιδιωτικών γραφείων για την πραγματοποίηση της διδακτικής επίσκεψης στην Αθήνα, στις 14-12-2016.

Η επιτροπή αυτή αποτελείται από τους:

1. Στασινοπούλου Γεωργία, πρόεδρος της επιτροπής
  2. Μπελέκου Δέσποινα συνοδός καθηγήτρια
  3. Σκούφη Βασιλική συνοδός καθηγήτρια
  4. Ντούλια Αικατερίνη,  εκπρόσωπος συλλόγου γονέων και κηδεμόνων
  5. Δούρος Αντώνης εκπρόσωπος 15μελούς μαθητικού συμβουλίου

Τα μέλη της επιτροπής αφού έλαβαν υπόψη α) την Υ.Α  129287/Γ2/10-11-2011 (ΦΕΚ 2769/τ.Β΄/2-12-2011) του Υπουργείου Παιδείας  β) την 458 /18-11-2016 πρόσκληση ενδιαφέροντος του 2ου Γυμνασίου Άργους προέβησαν στο άνοιγμα όλων των προσφορών που υποβλήθηκαν και τις κατέταξαν σύμφωνα με την οικονομικότερη προσφορά ως εξής:

1. Σχίζας Δ.
  2. ΚΤΕΛ Αργολίδας
  3. Σταματέλος Θ.

Η επιτροπή αξιολογώντας τις προσφορές και με βάση τα κριτήρια επιλογής της πρόσκλησης ενδιαφέροντος, επιλέγει την προσφορά Σχίζας Δ.   διότι καλύπτει την προκήρυξη και είναι η οικονομικότερη προσφορά.

Το εν λόγω πρακτικό, εφόσον ζητηθεί κοινοποιείται από τη Διευθύντρια του σχολείου σε κάθε συμμετέχοντα ή έχοντα νόμιμο δικαίωμα να ενημερωθεί, ο οποίος μπορεί να υποβάλλει ένσταση κατά της επιλογής εντός δύο (2) ημερών από τη σύνταξη του πρακτικού.

Για το λόγο αυτό συντάχθηκε η πράξη αυτή και υπογράφεται.

Η Διευθύντρια και πρόεδρος της επιτροπής                        Τα μέλη

Γ. Στασινοπούλου                                                                 Μπελέκου Δ.

Σκούφη Β.                                                                                                                                                                                                                                                         Ντούλια Α.

Δούρος Α.

• Ιστορικό

Σας αρέσει εδώ;
Δοκιμάστε τους δικτυακούς τόπους των συνδέσμων...