Υποβολή προσφορών για μεταφορά μαθητών (Ναύπλιο 8 Φεβρ. 2018).

Συγγραφέας: στις 25 Ιανουαρίου 2018   Κατηγορία: Διάφορα ,Εκδρομές    .

Υποβολή προσφοράς

Υποβολή προσφορών:  Μέχρι την Πέμπτη 01 Φεβρουαρίου 201Το σχολείο μας προσκαλεί κάθε  ενδιαφερόμενο που πληροί τις προυποθέσεις να υποβάλει προσφορά για την μεταφορά των μαθητών που θα πραγματοποιηθεί  την Πεμπτη (Τσικνοπέμτη) 8 Φεβρουαρίου 2018 στο Ναύπλιο στα πλαίσια εκπαιδευτικού σχολικού περιπάτου.
Υποβολή προσφορών:  Μέχρι την Πέμπτη 01 Φεβρουαρίου 2018 και  ώρα 10:00 π.μ σύμφωνα με τους όρους και τις επιπλέον  πληροφορίες της συνημμένης πρόσκλησης.

ΑΝΑΡΤΗΣΗ ΕΚΔΡΟΜΗΣ

• Ιστορικό

Σας αρέσει εδώ;
Δοκιμάστε τους δικτυακούς τόπους των συνδέσμων...