Γιορτή 28ης Οκτωβρίου

Η επέτειος της 28ης Οκτωβρίου γιορτάστηκε με την παράσταση που δόθηκε από την ομάδα Θεάτρου που δημιουργήθηκε με πολύ όρεξη και κατάθεση ψυχής των μαθητών και μαθητριών του σχολείου μας!

Αξίζουν και έλαβαν τα θερμά συγχαρητήρια όλων, γιατί παρά την αναπάντεχη απουσία πέντε μαθητριών μας λόγω νόσησης  από covid 19 αντικαταστάθηκαν με αξιοσημείωτη προθυμία, κι έτσι σε δύο μόνο μέρες κατάφεραν να αποδώσουν με τον καλύτερο δυνατό τρόπο τους ρόλους τους.

Ιδιαίτερα θα πρέπει να επισημάνουμε την εντυπωσιακή παρουσία της χορωδίας μας που παρά την απουσία της υπεύθυνης καθηγήτριας κ. Ζουμπογιάννη επίσης λόγω νόσησης, κατάφερε να ανταποκριθεί άριστα και να πλαισιώσει άψογα την παράσταση με συνέπεια και ευθύνη!

28η γ

28η