Οι Οριστικοί Πίνακες Κατάταξης Αιτήσεων των υποψήφιων Μαθητευόμενων της Φάσης Θ΄ 2024-2025 Μαθητείας ανακοινώθηκαν από την ιστοσελίδα της ΠΕΔΙΕΚ Ηπείρου την Τετάρτη 16-10-2024.

Μπορείτε να επισκεφθείτε την ιστοσελίδα για τους οριστικούς πίνακες εδώ

Για να διαβάσετε οδηγίες σχετικά με τις εγγραφές των επιτυχόντων και επιλαχόντων πατήστε εδώ.

→Πρόγραμμα Σχολείου από Δευτέρα 14-10-2024. Δείτε εδώ

—-

→Πρόγραμμα Ψηφιακού Φροντιστηρίου από Δευτέρα 14-10-2024 έως Παρασκευή 18-10-2024. Δείτε εδώ.

—-

Δείτε εδώ όλες τις  Ανακοινώσεις …

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τις τελευταίες Ανακοινώσεις:

Ανακοίνωση: Διδακτέα-εξεταστέα ύλη των Πανελλαδικώς εξεταζόμενων μαθημάτων της Γ’ τάξης των Ημερήσιων και Εσπερινών Επαγγελματικών Λυκείων (ΕΠΑ.Λ.) για το σχολικό έτος 2024-2025.

Δείτε εδώ όλες τις Δράσεις του 2ου ΕΠΑ.Λ.  Άρτας
Δείτε εδώ όλα τα νέα σχετικά με τις Πανελλαδικές Εξετάσεις

Δείτε εδώ πληροφορίες σχετικά με τα Μαθήματα (Ύλη – Οδηγίες – Εξεταζόμενα Μαθήματα)

Δείτε εδώ τους συνδέσμους τηλεκπαίδευσης των εκπαιδευτικών του σχολείου μας

Βρείτε εδώ  Βιβλία των ΕΠΑ.Λ. σε ψηφιακή μορφή  καθώς και Υλικό ανά μάθημα που διδάσκεται στα ΕΠΑ.Λ.

Είσοδος εκπαιδευτικών του σχολείου μας