Αρχική » Πρόγραμμα βιωματικών Εργαστηρίων με θέμα: « Συγκρούσεις-Διαχείριση Θυμού» Ε΄-ΣΤ΄

Την  Δευτέρα 21/11/2022 και ώρα 11:45-13:15 στην Ε΄τάξη  και την  Δευτέρα 28/11/2022 στην ΣΤ΄ τάξη και ώρα 11:45-13:15 μ.μ.  επισκέφτηκαν το σχολείο μας οι Υπεύθυνοι του Κέντρου Πρόληψης των Εξαρτήσεων και Προαγωγής της Ψυχοκοινωνικής Υγείας Π.Ε. Μαγνησίας (Πρόταση Ζωής)

και  εκπόνησαν Πρόγραμμα βιωματικών Εργαστηρίων με θέμα: « Συγκρούσεις-Διαχείριση Θυμού»

με Συντονίστριες τις κες Μητρίτσια Σοφία (Κοινωνική Ανθρωπολόγο) και Μυλωνάκη Αγγελική-Μαρία(Ψυχολόγο).

Λήψη αρχείου

Το συγκεκριμένο Πρόγραμμα  δημοσιεύεται και στην Κατηγορία του Μενού:” Δράσεις Εκπαιδευτικές”